Bilićev Votford deklasirao Luton

Fudbal - video 23. okt 202215:41 0 komentara
Votford Watford's Tom Cleverley scores their first goal Championship - Watford v Burnley
Action Images/Paul Childs via Reuters

Odigrana su dva meča 19. kola engleskog Čempionšipa. Ubedljivu pobedu (4:0) ostvarili su fudbaleri Votforda.

Izabranici Slavena Bilića pobedili su Luton rezultatom 4:0. Domaćini su od starta bili bolja ekipa i poveli već u trećem minutu golom Dejvisa. Taman kada se činilo da će sa minimalnom prednošću otići na odmor Trost-Ekong je postigao još jedan pogodak.

Igrao se 57. minut kada je Žoao Pedro pogodio za 3:0. Tačku na utakmicu stavio je Sar, golom u 79. minutu. Samo tri minuta potom fudbaler gostujuće ekipe Ošo je dobio crveni karton, zbog čega su do kraja meča imali igrača manje na terenu.

Fudbaleri Svonsija pobedili su Kardif rezultatom 2:0. Robinson je zbog nesportskog ponašanja dobio crveni karton već u sedmom minutu igre, što je imalo velikog uticaja na igru Kardifa u nastavku. Kuper je u 38. minutu doveo Svonsi u prednost, da bi konačan rezultat postavio Obafemi u 67. minutu.