„Čovek je tri puta igrao rukom! Ako to nije penal, šta je?“

Sautempton Hazenhitl Southampton manager Ralph Hasenhuttl and Manchester United manager Erik ten Hag Premier League - Southampton v Manchester United
REUTERS/Hannah Mckay

Menadžer Sautemptiona Ralf Hazenhitl bio je razočaran posle poraza od Mančester Junajteda (0:1) na domaćem terenu.

Povezane vesti

Sveci su imali svoje šanse, ali su na kraju poraženi na Sent Merisu golom Bruna Fernandeša.

„Ne osećam se dobro jer smo danas zaslužili više. Mislim da smo imali više šansi i više udaraca ka golu. Na kraju smo im dali jednu ili dve situacije u drugom poluvremenu i dali su jedan lep gol. Na žalost, mi nismo uspeli da zatresemo njihovu mrežu i to je bila razlika“, rekao je Ralf Hazenhitl.

Austrijski stručnjak ne može da prežali što njegov tim nije osvojio makar bod.

„Nisam video veliku razliku između ova dva tima danas. Tokom svih 90 minuta trudili smo se da ih stavljamo pod pritisak. Posebno u drugom poluvremenu. Ponekad je fudbal ovakav – lopta ne želi da završi u golu. Danas je bio jedan takav dan.

Nedugo posle vođstva Junajteda viđen je sporni trenutak kada je Skota Mektomineja lopta pogodila u ruku u kaznenom prostoru Junajteda, ali se ni sudija ni VAR nisu oglasili.

„Nije jednom igrao rukom – već tri puta! Ako to nije bio penal, onda stvarno ne znam šta da kažem?“, razočaran je Ralf Hazenhitl.

Sautemption je domaćin i u narednom kolu kad ga očekuje još jedan veliki protivnik – Čelsi.