Dva gola Ingsa u pobedi Svetaca, Milivojević promašio penal

Fudbal - video 11. maj 202123:06 > 12. maj 2021 0:16 0 komentara
Sautempton
REUTERS/Glyn Kirk

U odloženom duelu 32. kola Sautempton je na svom terenu savladao Kristal Palas rezultatom 3:1.

Povezane vesti

Meč je sa dva gola obeležio Deni Ings. Luka Milivojević je odigrao 150. utakmicu za Kristal Palas i promašio penal.

Poveo je Palas već u drugom minutu golom Kristijana Bentekea, ali je već u 19. stigao odgovor Denija Ingsa. Englezu je to bio 100. ligaški gol u karijeri.

Luka Milivojević je imao priliku da donese novu prednost gostima, ali mu je u 40. minutu Forster odbranio penal. Srpskom internacionalcu je ovo treći promašen penal u Premijer ligi.

Za tu promašenu priliku stigla je kazna u 48. minutu u vidu gola Adamsa, a konačan rezultat postavio je drugim golom na utakmici Ings.

Sautempton je sada 14. na tabeli sa 40 bodova, Kristal Palas na poziciji više ima 41 bod.