Aler spektakularnim makazicama doneo bod Vest Hemu

Premier League 16. dec. 202023:01 > 23:133 komentara
Justin Setterfield/Getty Images

Fudbaleri Vest Hema u malom gradskom derbiju Londona odigrali su nerešeno sa Kristal Palasom 1:1, a duel na Olimpijskom stadionu obeležio je spektakularan pogodak Sebastijena Alera. Fulam je na "Krejven kotidžu" podelio bodove sa Brajtonom 0:0.

Kristal Palas je na poluvremenu imao gol prednosti zahvaljujući pogotku Kristijana Bentekea u 34. minutu, a najlepši trenutak meča viđen je u 55. minutu kada je Aler ‘makazicama’ zakucao loptu u mrežu Lukasa Fabijanskog.