Ihenačo i Fred pogađali, Junajted i Lester podelili bodove

Premier League 2. apr 202220:263 komentara
Mančester junajted, Lester
Laurence Griffiths/Getty Images

U poslednjem subotnjem meču 31. kola Premijer lige, Mančester junajted i Lester odigrali su nerešeno, 1:1.

Zanimljivo je bilo prvo poluvreme, ali golova, i pored nekoliko prilika na obe strane, nije bilo.

Povezano

Lisice su došle do vođstva nakon odlične akcije koja je krunisana dodavanjem Džejmsa Madisona i golom Kalečija Ihenača.

Gosti su se radovali nepuna tri minuta. Fred je u 66. minutu doneo Mančester junajtedu izjednačenje.

U samom finišu, u 80. minutu sudija je nakon intervencije VAR poništio gol Madisona, a promene rezultata do kraja nije bilo iako je Junajted neprestano napadao u poslednjih nekoliko minuta i delovao opasno.

Junajted sada na šestom mestu na tabeli ima 51 bod (iz 30 mečeva). Lester je deveti sa 37 iz svega 28 odigranih utakmica.