Jokan posle novog poraza: Razumem što nas kritikuju

Fudbal - video 21. avg 202119:36 > 19:37 0 komentara
Slaviša Jokanović
Lewis Storey/Getty Images

Fudbaleri Šefild Junajteda imaju velikih problema u Čempionšipu na početku sezone, a u subotu su rezultatom 2:1 poraženi u duelu sa Hadersfildom. Posle meča menadžer „Oštrica“ Slaviša Jokanović govorio je o uzrocima poraza svoje ekipe.

Tim iz Šefilda pretposlednjoj, 23. poziciji tabele u Čempionšipu, sa jednim osvojenim bodom u prva četiri kola i gol-razlikom 1:7.

Čempionšip:

Teško nam pada ovaj poraz, naročito pošto smo u poslednjih 20 minuta činili sve da stignemo do boda, a ja sam mislio da ćemo imati snage za izjednačenje. Bila je jedna problematična situacija u kaznenom prostoru Hadersfilda u finišu, ali ja nisam sudija i u njihovim odlukama ne mogu da nalazim opravdanje“, rekao je Slaviša Jokanović.

Možda zvuči kao šala jer smo izgubili, ali mislim da smo odigrali dobru utakmicu. Lopta se dobro kretala, imali smo neke centaršuteve, ali nismo se dobro snalazili pred golom. Mogu da razumem kritike na moj račun i na račun igrača, ali ovo je proces i moramo da verujemo u njega. Gol Bilija Šarpa je jedina pozitivna stvar koja nam se dogodila u 360 minuta od početka sezone i zbog toga moraom da nastavimo da radimo“, izjavio je srpski trener.

Naredni meč Šefild Junajted igra sledeće subote, a gostovaće Lutonu.

Mečeve Čempionšipa pratite u direktnim prenosima na kanalima Sport kluba.