Klop: Sve je do momaka

Fudbal - video 5. mar 20210:22 > 0:23 9 komentara
Pool/Getty Images

Menadžer Liverpula Jirgen Klop kaže da je jedan detalj presudio da njegov tim izgubi od Čelsija, ali da veruje da će ekipa uspeti da izađe iz teškog perioda.

Redsi izgubili u derbiju 29. kola Premijer lige rezultatom 1:0. Strelac jedinog gola bio je Mejson Maunt u 42. minutu.

Povezane vesti

Videli ste sve. Tesna utakmica, dosta intenziteta, mi smo njih terali na greške, oni nas… Na kraju su oni iskoristili jednu našu grešku, mi njihove nismo i to je to. Mejson je dao jedan lagan gol, morali smo to da odbranimo bolje. Takve stvari prave razliku„, jasan je Klop.

Liverpul je tek u 84. minutu uputio prvi i jedini udarac u okvir gola. Igrao je daleko od svog napadačkog nivoa, a izvođenje Mohameda Salaha iz igre sredinom drugog poluvremena izazvalo je posebnu pažnju.

U tim trenucima, delovalo je da ima neki problem i nisam želeo ništa da rizikujem. Donosim odluke u skladu sa tim što mislim da je najbolje u datom momentu„.

Crveni su upisali peti uzastopni poraz na Enfildu u Premijer ligi i time postavili klupski negativni rekord.

Moramo da se borimo, da izađemo iz ove krize. Neophodno je da budemo jaki, ali verujem da ćemo uspeti. Sve je do  momaka„.