Lakazet: Pokazali smo da ne odustajemo i kad smo pali

Fudbal - video 18. okt 202123:32 > 23:32 2 komentara
Lakazet Arsenal's Alexandre Lacazette celebrates scoring their second goal
REUTERS/Hannah Mckay

Francuski fudbaler Aleksandre Lakazet kaže da je najvažnije što su Tobdžije izbegle poraz pred svojim navijačima u duelu sa gradskim rivalom Kristal Palasom.

Arsenal je poveo, gosti su okrenuli rezultat, da bi Lakazet u petom minutu sudijske nadoknade vremena sprečio poraz domaćeg tima – 2:2.

Glavna stvar je bila da izbegnemo poraz. Naravno, želeli smo da pobedimo, počeli smo dobro, ali smo onda prestali da igramo. Mislim da je ovo nešto na čemu moramo da radimo u budućnosti„, rekao je Aleksandre Lakazet po završetku meča.

Francuz je ušao u igru u drugom poluvremenu i postigao prvenac ove sezone.

Da, to mi je bio prvi gol u sezoni. Znam da moram da se potrudim da dobijem što više minuta. Pokušavam da uživam što više mogu dok sam na terenu.“