Mančester Junajted kralj remija, Siti na plus 14

Fudbal - video 3. mar 202123:04 > 04. mar 2021 8:52 8 komentara
Mančester Junajted, Kristal Palas
Mike Hewitt/Getty Images

Fudbaleri Kristal Palasa i Mančester Junajteda podelili su bodove u ne baš interesantnom meču 29. kolu Premijer lige - 0:0.

Povezane vesti

Domaći su upisali drugi uzastopni remi i sa 34 boda na deobi su 12. mesta sa Vuvlerhemptonom, dok su Crveni đavoli zabeležili peti nerešen ishod u minulih sedam duela i od vodećeg Mančester Sitija sada imaju 14 bodova manje.

U ne baš sardžajnoj utakmici u Londonu viđena su samo tri šuta u okvir gola, a najbolju priliku za goste imali su Nemanja Matić u prvom i Danijel Džejms, koji je lope šutirao glavom, u drugom poluvremenu.

Ekipa Roja Hodžsona može da bude mnogo zadovoljnija osvojenim bodom, a mogla je i do sva tri da je Patrik van Anholt u 90. minutu bio prisebniji. Udarac Holanđanina iz neposredne blizune odbranio je Din Henderson.

Kapiten domaćeg tima Luka Milivojević odigrao je ceo meč, baš kao i Matić u dresu Crvenih đavola.

Junajted u nedelju očekuje gradski derbi sa Sitijem na Etihadu, dok Palas gostuje Totenhemu.