Mitrogol doneo remi Fulamu protiv polufinaliste LŠ

Fudbal - video 31. jul 202218:00 > 18:02 2 komentara
Aleksandar Mitrović
Printscreen

U poslednjoj pripremnoj utakmici pred početak Premijer lige Fulam je na svom Krejven Kotidžu odigrao nerešeno 1:1 protiv Viljareala, uz novi gol Aleksandra Mitrovića.

Ako se po jutru dan poznaje ovo bi mogla da bude mnogo lepša premijerligaška priča za Fulam i Aleksandra Mitrovića, nego što je to bilo prošli put. Fulam je odradio solidno pripremni period i u četiri utakmice sa respektabilnim protivnicima Nicom, Benfikom, Eštorilom i Viljarealom Fulam je zabeležio dve pobede, poraz od Benfike i remi protiv Viljareala.

A najbolji strelac Čempionšipa prošle sezone nastavio je tamo gde je stao. Aleksandar Mitrović protiv polufinaliste Lige šampiona Viljareala postigao je izjednačujući gol u 86. minutu i tako doneo odličan rezultat kao lepu najavu za prvo kolo. Prethodno je Dani Pareho doveo Viljareal u vođstvo u 34. minutu.

Mitroviću je ovo ukupno četvrti gol u pripremama čime je potvrdio sjajnu golgetersku formu. Samo protiv Nice nije postigao gol, jer nije igrao.