Mitrović: Ljuti smo na sebe, ali nema vremena za plakanje

Premier League 4. apr. 202120:36 > 20:37
Richard Heathcote/Getty Images

Napadač Fulama Aleksandar Mitrović kaže da su u timu svi razočarani zbog poraza od Aston Vile, ali da se brzo moraju okrenuti novim mečevima u borbi za opstanak.

Srpski igrač je doveo Fulam u vođstvo sredinom drugog poluvremena, da bi Vila preokrenula u poslednjih dvadesetak minuta i trijumfovala sa 3:1 u 30. kolu Premijer lige.

Povezane vesti

Veoma smo razočarani i ljuti na sebe. Bili smo dobri tokom 60 minuta, igrali veoma kvalitetno i poveli, ali smo onda napravili greške i primili dva brza gola. To, jednostavno, nismo bili mi„, rekao je Mitrović, koji je posle šest i po meseci zatresao mrežu za Kotidžerse.

Londonski klub je propustio priliku da pobegne iz zone ispadanja. I dalje je na 18. poziciji sa 26 bodova, tri manje od Njukasla, uz utakmicu više.

Nema vremena za plakanje. Imamo sedam mečeva do kraja da se borimo. Moramo da se oporavimo i nastavimo sa vrednim radom. Neophodno je da budemo pozitivni pred naredne utakmice. Pokazali smo da protiv svih možemo da igramo„, dodao je Mitrović

Fulam u sledećoj rundi dočekuje Vulverhempton.