Navijači se vratili – Fulam odneo bod sa Old Traforda

Premier League 18. maj. 202120:53 > 21:0310 komentara
Fulam, Džo Brajan
Pool via REUTERS/Phil Noble

Fudlaberi Mančester Junajteda i Fulama odigrali su nerešeno 1:1 u utakmici 37. kola Premijer lige.

Crveni đavoli su dominirali u prvom meču pred navijačima na Old Trafordu posle 14 meseci, ali nisu uspeli da upišu sva tri boda posle dva uzastopna poraza.

Domaći su poveli u 15. minutu prelepim pogotkom Edinsona Kavanija sa velike udaljenosti. Bruno Fernandeš je pipnuo loptu koju je upustio David de Hea tek toliko da Urugvajac ne bude u ofsajdu, a iskusni napadač je još jednom potvrdio da klub nije tek tako produžio ugovor sa njim i za sledeću sezonu.