Oštrice na plej-of mestu: Trijumf protiv Barnslija

Fudbal - video 19. mar 202215:24 0 komentara
Šefild Bili Šarp Sheffield United's Billy Sharp celebrates after the match Championship - Sheffield United v Derby County
Action Images/Ed Sykes via Reuters

Fudbaleri Šefild Junajteda pobedili su Barnsli kod kuće sa 2:0 u 39. kolu Čempionšipa i nastavili trku za ulazak u plej-of.

Trijumfom, posle dve utakmice, Oštrice su se popele na četvrtu poziciju sa 61 bodom, koliko ima i petoplasirani Blekburn. Barnsli ostaje u zoni ispadanja, na 22. mestu, sa 28 poena, dva manje u odnosu na prvog iznad crte Reding.

Oba gola na Bramal lejnu videli smo u drugom poluvremenu. Najpre je Sander Berge doveo domaći tim do prednosti u 54. minutu, da bi Morgan Gibs-Vajt u 76. otklonio sve dileme.

Duel Darbi Kauntija i Koventrija završen je bez pobednika 1:1. Gosti su poveli pogotkom Godena u 28. minutu, a domaćin do boda stigao u 66. preko Lorensa.

Koventri na 11. poziciji ima 55 boda. Darbi je 23. sa 25.