Paunovićev Reding četvrti meč bez pobede, obrukao se Žoao

Premier League 2. apr. 202120:34 > 23:16
Naomi Baker/Getty Images

Fudbaleri Redinga odigrali su nerešeno 1:1 u gostima protiv Barnslija u 39. kolu Čempionšipa.

Ekipa srpskog trenera Veljka Paunovića povela je golom Ovijemuna Ejarije u 34. minutu i otišla je na odmor sa golom prednosti.

Međutim, u 61. minutu dosuđen je penal za domaći tim, koji je uspešno realizovao Aleks Movat.

Najbolju priliku da Paunovićev tim vrati vođstvo imao je Portugalac Lukas Žoao, ali se obrukao pred golom ekipe iz Južnog Jorkšira.

To je već četvrti meč uzastopno u kome Reding nije došao do pobede. Od mogućih 12 osvojio je samo tri i trenutno zauzima šesto mesto sa 63 boda, dva manje upravo od Barnslija.

Na narednom kolu Paunovićeva ekipu dočekuje Runijev Derbi Kaunti, dok Barnsli gostuje Lutonu.

Ranije tokom dana odigrano je devet utakmica, sledi duel između Birmingema i Svonsija, dok se u subotu sastaju Hadersfild – Brentford (13.30).