Pobede u finišu za Ivića i Paunovića

Richard Heathcote/Getty Images

U subotu su u mečevima 18. kola Čempionšipa na terenu bili i Votford Vladimira Ivića i Reding Veljka Paunovića, i oba tima slavila su pobedu.

Fudbaleri Votforda slavili su na gostovanju Birmingemu golom kapitena Troja Dinija u 85. minutu.

Stršeljnovi su do pogotka došli sa bele tačke, a penalu je prethodio faul Kristijana Pedersena koji je za to „počašćen“ i drugim žutim kartonom.

Votfordu je ovo deveta pobeda u sezoni i sada imaju 33 boda, četiri manje od lidera Noriča koji je takođe slavio u subotu i to na gostovanju Blekburnu 2:1.

Već za tri dana Votford očekuje novi meč, a u goste im dolazi Brentford.

Minimalnim rezultatom pobedu je upisao i Reding koji je slavio na gostovanju Kvins Park Rendžersu.

Paunovićevom timu deseti trijumf u sezoni doneo je u 87. minutu Mišel Olise koji je u igru ušao dvadesetak minuta ranije.

Reding ima isti bodovni učinak kao Votford – 33 boda, a u utorak ga očekuje derbi sa Noričem kod kuće.