Rodžers: Bod je najmanje što smo zaslužili

Fudbal - video 26. dec 202016:14 > 16:15 11 komentara
Pool, Getty Images

Menadžer Lestera Brendan Rodžers kaže da je njegov tim odigrao izuzetno dobro protiv Mančester Junajteda i da je osvojen bod najmanje što je zaslužio.

Derbi 15. kola Premijer lige na King Pauer stadionu okončan je rezultatom 2:2.

Povezane vesti

Veoma dobar meč dva napadačka tima. Mislim da smo mi bili jako dobri. Odbrana i kontra presing su delovali kvalitetno, posebno u prvom poluvremenu. U drugom smo se branili malo više, ali imali i prilike da završnim pasom ugrozimo rivala. Iako smo gubili sa 2:1, nismo ostali bez vere, pokazali smo karakter i bod je najmanje što smo zaslužili„, istakao je Rodžers.

Junajted je dva puta vodio, ali je Lester uspevao da nadoknadi zaostatak i na kraju golom Džejmija Vardija, uz dosta sreće, dođe do poena u 85. minutu.

To je Vardi. On je uvek prisutan tu oko šesnaesterca. Pravi je fudbalski mozak i zna gde će se lopta odbiti. Uvek je na pravom mestu„, pohvalio je Rodžers svog napadača.

Lisice su druge na tabeli sa 28 bodova, a u narednoj rundi gostuju Kristal Palasu u ponedeljak.