Vardi presudio Šefildu u 90. minutu

Fudbal - video 6. dec 202017:37 > 17:42 4 komentara
REUTERS/Jason Cairnduff

Lester je golom Džejmija Vardija u 90. minutu savladao na gostovanju Šefild junajted 2:1. Ovom pobedom probili su se na treće mesto u Premijer ligi.

U prvom poluvremenu viđena su dva gola. Gosti su poveli preko Pereza u 24. minutu, a skor je izjednačio MekBurni samo dva minuta kasnije. Lester je potpuno dominirao imao čak osam šuteva ka golu rivala, ali i nesreću da jedini upućen ka njihovom golu završi u mreži.

U drugih 45 minuta viđena je ravnopravnija utakmica. Nije bilo mnogo prilika. Kada se očekivao kraj meča Medison je pronašao Vardija, koji je izašao jedan na jedan sa golmanom. Sjajni špic je rutinski rešio ovu situaciju i doneo tri boda „Lisicama“.

Lester posle 11 odirgranih mečeva ima 21 bod, dok je Šefild zakucan na poslednje mesto sa samo jednim bodom.