Vijeira: Žao mi je igrača, ali sve ovo će nas učiniti jačim

Fudbal - video 18. okt 202123:57 > 19. okt 2021 0:04 0 komentara
Patrik Vijeira Crystal Palace manager Patrick Vieira looks dejected after the match as Arsenal's Emile Smith Rowe helps Crystal Palace's Conor Gallagher Kristal Palas
Action Images via Reuters/Peter Cziborra

Menadžer Kristal Palasa i legenda Arsenala Patrik Vijeira žali što je ispustio pobedu protiv svog nekadašnjeg kluba, ali veruje da će londonski Orlovi izaći jači iz ovakvih utakmica.

Kristal Palas se pokazao izuzetno dobro u drugom poluvremenu, preokrenuo je meč protiv Arsenala u svoju korist, ali je domaći tim stigao do izjednačenja u petom minutu sudijske nadoknade vremena – 2:2.

Patrik Vijeria je bio vidno razočaran posle meča na stadionu Emirejts. Njegov tim je kao i u nedavnom duelu sa Brajtonom (1:1) ostao bez pobede u bukvalno poslednjim trenucima meča.

Bili smo tako blizu, ali to je počelo prečesto da nam se dešava. Moramo da naučimo lekcije iz utakmica koje smo igrali ranije. Zaista sam razočaran zbog načina na koji se tim vratio u drugom poluvremenu, smatram da smo zaslužili pobedu. Žao mi je igrača. Pokazali su karakter i bili hrabri, ali primiti onakav gol u 95. minutu teško je prihvatiti. Večeras nismo imali sreće, ali verujem da će nas ovakve utakmice ojačati„, rekao je Patrik Vijeira.