Žoao je Paunov Deda Mraz

Fudbal - video 2. jan 202118:03 > 22:38 1 komentar
Laurence Griffiths Getty Images Sport

Reding Veljka Paunovića zabeležio je izuzetno važnu pobedu u 23. kolu Čempionšipa u gostima protiv Hadersfilda i to posle preokreta.

Ekipa Veljka Paunovića potpuno se oporavila posle dva poraza od konkurenata iz vrha Brentforda i Noriča. Prvo je pobeđen Luton, potom je osvojen dragocen bod u gostima protiv Svonsija, a u prvom ovogodišnjem kolu Reding je preokrenuo u gostima protiv Hadersfilda i slavio 2:1. Domaćin je poveo već u šestom minutu golom Kempbela, ali je Deda Mraz Veljka Paunovića Portugalac Žoao. Portugalac je postigao oba gola u 52. i 65. minutu i doneo velika tri boda Redingu.

Iako su mnogi prognozirali pad ekipi Veljka Paunovića ona ne odustaje od plasmana u Premijer ligu. Reding je trenutno peti sa 40 bodova, preskočivši Votford koji je poražen u Svonsiju, koji je na drugom mestu i dalje tri boda ispred Redinga. Između su Brentford i Bornmut sa po 41 bodom, a Norič je posle mninimalca protiv Barnslija i dalje lider sa 47 bodova. Hadersfild je 13. sa 31 bodom.

Ostali rezultati: Birmingem – Blekburn 0:2, Milvol – Koventri 1:2, Preston – Notingem 0:1, Vikomb – Midlzbro 1:3, Stouk – Bornmut 0:1.