Viljareal slavio u gostima, Bakambu dvostruki strelac

Primera 15. okt. 201718:04 > 18:14
Matej Divizna/Getty Images

Fudbaleri Viljareala savladali su u gostima ekipu Đirone u osmom kolu španske La Lige 2:1 (2:1).

Domaći tim već šest mečeva ne zna za trijumf, dok ekipa Viljareala i treću utakmicu sa novim trenerom uspeva da zabeleži pozitivan rezultat.

Vođstvo gostima doneo je već u devetom minutu Sedrik Bakambu, posle preciznog dodavanja Triguerosa, a isti igrač se po drugi put na meču upisao u strelce u 20. minutu, kada mu je asistirao Fornals. To je ujedno i sedmi gol Bakambua od početka sezone.

Konačnih 2:1 postavio je Stuani u 40. minutu. Espinosa se posle izvedenog kornera našao na pravom mestu, dodao loptu Stuaniju u petercu, a ovaj bez mnogo problema savladao golmana domaćih.

Viljareal je osmina tabeli španskog prvenstva sa 13 bodova, dok je Đirona na 17. poziciji sa samo šest bodova posle osam kola.

Pogledajte rezultate i tabelu španskog prvenstva.