Ernandez rastužio Las Palmas, Radoji 60 minuta

Primera 5. mar 201823:14 > 23:16
Getty Image/Octavio Passos

Fudbaleri Selte posle preokreta pobedili su Las Palmas sa 2:1 u poslednjoj utakmici 27. kola španskog šampionata.

Gosti sa Kanara bili su blizu veoma važnog trijumfa u borbi za opsatanak, ali je Pablo Ernandez u 89. minutu postigao gol za drugu pobedu domaćeg tima u poslednja tri meča.

Esposito je doneo prednost Las Palmasu u 53. minutu preciznim udarcem iskosa sa leve strane, a devet minuta kasnije Kastro je bio na pravom mestu posle odbrane čuvara mreže gostiju Ćićizole i bez poteškoća loptu smestio u mrežu.

U finišu meča na delu su bili Iago Aspas i Ernandez. Najbolji strelac tima iz Viga je asistirao, a Čileanac sa desetak metara lepim udarcem doneo pobedu Selti.

Srpski reprezentativac Nemanja Radoja odigrao je 60 minuta za domaću ekupu.

Las Palmas je 18. na tabeli sa 20 bodova, jednim manje od Leventea koji je u sigurnoj zoni.

Pogeldate REZULTATE i RASPORED, kao i TABELU.