Morata i Saul za sigurnu pobedu Atletika

Primera 14. dec 201923:34 > 23:36
Getty Image/Juan Manuel Serrano Arce

U poslednjem subotnjem meču 17. kola La Lige, Atletiko je u Madridu rezultatom 2:0 savladao Osasunu.

Fudbaleri Atletiko Madrida slavili su u subotu pred svojim navijačima u duelu sa Osasunom i pobedu upisali rezultatom 2:0.

Nije bilo golova u prvom poluvremenu, ali daleko od toga da smo gledali nezanimljiv meč.

Na prvi gol čekalo se do 67. minuta kada je Kiran Tripije sjajno uposlio Alvara Moratu a ovaj poslao mrežu u gol.

Atletiko je pobedu potvrdio u 75. minutu kada se u strelce upisao Saul, a asistirao mu je Korea.

Nakon nekomplatnog 17. kola Atletiko je na četvrtom mestu sa 29 bodova, dva manje od Sevilje koja ima meč manje, a Osasuna je na 10. poziciji sa šest bodova manje od subotnjeg rivala.