Setijen posle debija: Miran si kad imaš Mesija

Primera 20. jan 20201:21 > 1:25
Alex Caparros, Getty Images

Novi trener Barselone Kike Setijen debitovao je pobedom na klupi Katalonaca. Posle meča protiv Granade (1:0), Španac je istakao da je video mnogo dobrih stvari, a posebno izdvojio strelca Lionela Mesija.

Argentinac je doneo Barsi trijumf na Kamp Nouu, u 20. kolu La Lige, pogotkom u 76. minutu.

Povezano

Mogli smo i znatno ranije da postignemo gol. Imali smo četiri dobre šanse u prvom poluvremenu, ali su milimetri odlučivali. Na kraju, rešio je Mesi. Miran si kad imaš njega u timu„, rekao je Setijen.

Barsa je imala čak 83 odsto poseda lopte, što je segment na kojem će novi strateg insistirati i u budućnosti.

Video sam veliki broj dobrih stvari, a činjenica je da i ne mora mnogo toga da se menja, pošto je ekipa igrala dobro i u prethodnom periodu. Radićemo samo na tome da steknemo mentalnu snagu, da držimo koncentraciju svih 90 minuta„, zaključio je 61-godišnji Španac.

Blaugrana je lider La Lige uz 43 boda, poput Reala, a u sledećoj rundi gostuje Valensiji. Taj meč na programu je 25. januara.