Rani crveni paralisao Alaves i "vaskrsnuo" Espanjol

Primera 13. jun 202016:13 > 16:17
Eric Alonso/Getty Images

U prvom meču subotnjeg programa 28. kola španske La Lige ekipa poslednjeplasiranog Espanjola rezultatom 2:0 (1:0) bila je bolja od Alavesa, koji je meč od 19. minuta igrao sa igračem manje, pošto je golman Fernando paćeko dobio crveni karton zbog hvatanja lopte van šesnaesterca.

Taj za goste nesrećni momenat odredio je dalji tok utakmice, a prednost je Espanjol naplatio u nadoknadi vremena u prvom periodu. U 45+3. minutu Bernardo je glavom pogodio na asistenciju Embarbe, koji je odlično centrirao, a početkom drugog poluvremena prednost je duplirala kineska zvezda Vu Lei.