PREOKRET ZA DVA MINUTA: Rajo odneo bodove iz Eibara

Primera 3. apr 201522:58

Fudbaleri Rajo Valjekana pobedili su Eibar u gostima rezultatom 2:1, u prvoj utakmici 29. kola španske Primere.Gosti su ovom pobedom praktično prebrinuli sve brige oko opstanka, pošto devet kola pre kraja zauzimaju deveto mesto na tabeli sa 38 bodova, čak 13 više od opasne zone.Ekipa Eibara će se do kraja boriti za opstanak, s obzirom da na 14. mestu ima 28 bodova, samo tri više od 18-plasiranog Levantea.Sve je na ovom duelu odlučeno u prvom poluvremenu. Golom Mikela aruabarene sa penala u 35. minutu Eibar je poveo, ali je brzo usledio potpuni prokret.Samo pet minuta kasnije Alberto Bueno je izjednačio na 1:1, a konačan rezultat je već u 42. minutu postavio Manučo. U nastavku nije bilo golova, a domaćin je meč završio sa desetoricom pošto je u poslednjem minutu dva žuta kartona zaradio Raul Navas