Betis na bod do Top 4, Larin ponovo strelac

Primera 18. feb 202318:34 0 komentara
uan Manuel Serrano Arce/Getty Images

Fudbaleri Betisa pobedili su Valjadolid rezultatom 2:1 u 22. kolu prvenstva Španije.

Povezane vesti

Ekipa iz Sevilje upisala je drugi uzastopni trijumf i sa 37 bodova trenutno je peta na tabeli sa bodom manje od Atletiko Madrida koji je u zoni plasmana u Ligu šampiona, dok je Valjadolid ostao na 24 boda.

Domaći su poveli već u 2. minutu trećim pogotkom u sezoni Huanmija, a Valjadolid je izjednačio posle pola časa igre zahvaljujući golu Kajla Larina iz penala. Kanadski reprezentativac je u januaru iz Klub Briža došao na pozajmicu i u četiri utakmice u Primeri zabeležio je već tri pogotka.

Andalužani su do tri boda stigli u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena kada je Serhio Kanales iz jedanaesterca matirao Đordija Masipa.

Betis u sledećem kolu gostuje Elćeu, a Valjadolid ide u Vigo.