Betis sa desetoricom savladao Uesku

Primera 11. jan 202123:02 0 komentara
Fran Santiago, Getty Images Sport

Real Betis je sa 2:0 savladao Uesku u 18. kolu La Lige, iako je meč završio sa desetoricom igrača.

Napadao je Betis od početka, ali je do gola došao tek u 78. minutu. Precizan je bio Aisa Mandi, koji je posle centaršuta udario loptu glavom i poslao je u gol rivala.

Već u 82. minutu gosti su ostali sa desetoricom igrača na terenu, pošto je drugi žuti karton dobio Pol Akuoku.

Ipak, to nije mnogo uticalo na razvoj situacije na terenu. Naprotiv, Betis je došao do drugog gola. U četvrtom minutu nadoknade Sanabrija je odlično reagovao posle novog prekida, i glavom savladao protivničkog golmana.

Betis je ostvario šestu pobedu u sezoni sa 20 bodova je na 13. poziciji. Ueska je na začelju tabele sa 12 bodova.