Brašanac „požuteo“ u pobedi Osasune

Primera 23. jan 202216:03 0 komentara
Darko Brašanac
xIrinaxR.xHx via Guliver

Prvi meč nedeljnog programa u okviru 22. kola španske La Lige doneo je okršaj Osasune i Granade, a tim iz Pamplone je kao gost slavio rezultatom 2:0 (0:0).

Posle ova tri boda Osasuna se popela na 11. mesto tabele, a Granada nije uspela da dođe do pobede u četvrtom uzastopnom duelu.

La Liga:

Domaćin je došao do vođstva u 65. minutu kada je defanzivac David Garsija bio najviši u skoku posle kornera koji je izveo Ruben Garsija i glavom pogodio mrežu golmana Luisa Maksimilijana. Konačnih 2:0 za Osasunu postavlja treći GarsijaKike. On je u 89. minutu pogodio posle asistencije Naća Vidala.

Srpski vezista Darko Brašanac odigrao je čitav meč u pobedničkom taboru i dobio je žuti karton u 67. minutu.

U narednom kolu Osasuna će dočekati Sevilju, dok će Granada na stadionu „Santjago Bernabeu“ igrati protiv vicešampiona Real Madrida.