Čolo rekao da nema mišljenje o suđenju, pa izneo mišljenje

Primera 29. okt 20210:43 1 komentar
Dijego Simeone
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images (Svetla tačka: Dijego Simeone)

Veliku prašinu podigla je utakmica Atletiko Madrida i Levantea u kojoj je tim iz Valensije došao do boda golom Makedonca Enesa Bardija iz penala u 90. minutu iz penala. Bio je to drugi jedanaesterac za domaće na meču, a prethodno je isključen trener šampiona Dijego Simeone, koji je posle utakmice izjavio da nema mišljenje o sudijskim odlukama.

Posle ovog remija rezultatom 2:2 (1:1) Atletiko je na šestom mestu tabele sa 19 bodova, pet manje od lidera Real Sosijedada, koji ima i meč više.

Ne mislim ništa o sudijskim odlukama. Znam samo da ne treba da nam budu izgovor. Ne treba da se izvinjavamo sudiji zbog penala na kraju i oko 200 udaraca na Žoaou Feliksu koji nisu sankcionisani. Sudija je doneo odluke na terenu, sada se ništa neće promeniti“, izjavio je Dijego Simeone posle meča.

Naš tim mora da bude bolji, ne treba da nam opravdanje budu penali, sudija, ‘batine’ za Žoaoa ili 70 žutih kartona koje smo dobili“, rekao je Argentinski stručnjak.

Naredni meč „Jorgandžije“ igraju u nedelju od 16 časova i 15 minuta, a protivnik će im na domaćem terenu biti Betis.