Divan gol Fekira i pobeda Betisa

Primera 19. mar. 202123:05
Nabil Fekir
Photo by Fran Santiago/Getty Images

Fudbaleri Betisa pobedili su Levante sa 2:0 u prvoj utakmici 28. kola španske Primere.

Andalužani su sada šesti na tabeli sa 45 bodova, koliko ima i petoplasirani Real Sosijedad, a pet više od Viljareala. Betis ima i meč više od te dve ekipe. S druge strane, Levante je deveti sa 35 bodova.

Domaći su meč rešili u periodu od pet minuta. Prvo je u 70. minutu Nabil Fekir postigao fantastičan gol – pokupio je loptu na centru, niko nije mogao da ga zaustavi, prošao je kroz celu odbranu gostiju i matirao Abarisa.

Pet minuta kasnije Huanmi se našao na pravom mestu i odbitak je sproveo u gol, čime je Betis osigurao trijumf.

Nemanja Radoja nije bio u sastavu Levantea zbog povrede.

U sledećem kolu Betis 4. aprila gostuje Elćeu, dok Levante dva dana ranije čeka Uesku.