Eibar sve više tone, ne pomaže ni Dmitrovićev „naslednik“

Primera 14. mar 202120:36 > 20:38 0 komentara
Martin Rose/Getty Images

Fudbaleri Eibara nastavili su seriju loših rezultata i u 27. kolu Primere na svom terenu poraženi su od Viljareala rezultatom 3:1.

Ekipa iz Baskije je u proteklih deset mečeva u prvenstvu upisala tri remija i sedam poraza i sa 22 boda pretposlednja je na tabeli. Vilajreal je sedmi sa 40 bodova.

„Žuta podmornica“ je povela već u prvom minutu golom Gomeza, Baka je u 34. povećao na 2:0, a oba puta asistirao je Moreno. Eibar u 42. minutu nije realizovao jedanaesterac. Ovoga puta golman domaćih Dmitrović nije se usudio da izvede najstrožu kaznu, ali ni Burgos nije bio uspešniji.

Ipak, domaća ekipa je u 55. minutu smanjila preko Enriča, međutim, ni podakat da su u poslednjih desetak minuta imali igrača više zbog isključenja Kapua nije im pomogao.

Konačnih 1:3 postavio je Pedraza u 87. minutu.

Viljareal u sledećem kolu dočekuje Kadiz, a Eibar gostuje u Bilbau.