Primera 19. sep 202121:06 0 komentara
Serhio Kanales postiže odlučujući gol za Betis
Copyright: xMiguelxngelxMolinax GRAF9850 20210913-478daa794d6f032ec4915f46c08c6ceee76ee4fb

Bez pobednika je završen duel Betisa i Espanjola, ali sa četiri gola.

U meču petog kola Primere Betis je dočekao Espanjol, a duel dva tima zavrešen je rezultatom 2:2.

Gosti su poveli golom Aleiša Vidala u 16. minutu, ali je Betis u finišu prvog poluvremena došao do potpunog preokreta.

Prvo je Vilijan Hose pogodio za izjednačenje u 41. minutu, da bi u petom minutu nadoknade vremena u Nabil Fekir pogodio za 2:1.

Domaći su u 78. minutu ostali sa igračem manje jer je direktan crveni karton dobio Pezela.

Gosti su to iskoristili tek u sedmom minutu nadoknade preko Kabrere koji je pogodio za 2:2.

Nakon pet odigranih mečeva, Betis na 11. mestu ima šest bodova, Espanjol je osvojio tek treći bod u sezoni i na 16. je mestu na tabeli.