Karvahal pogodio, Kurtoa sačuvao pobedu u nadoknadi

Primera 29. avg 20210:062 komentara
Real Madrid, Karvahal
REUTERS/Marcelo del Pozo

Fudbaleri Reala upisali su drugu pobedu u sezoni savladavši u gostima Betis rezultatom 1:0.

Jedini gol na utakmici postigao je, na asistenciju Karima Benzeme, Dani Karvahal u 61. minutu.

Čak pet žutih kartona dobili su domaći igrači u prvom poluvremenu, u kome su oba tima imala po jednu dobru priliku – Real preko Militaa, a Betis preko Feikra.

Tresla se mreža domaćih i pre gola, u 53. minutu, ali je pogodak Benzeme poništen zbog ofsajda. Nekoliko minuta kasnije sve je bilo čisto – Benzema je poslao loptu u kazneni prostor, a Karvahal je lepo primio i poslao u mrežu.

Betis je najbolju šansu na meču imao u šestom minutu nadoknade – Montoja se našao sam ispred Tiba Kurtoe koji je odlično reagovao i sačuvao svom timu pobedu.

Real sada ima sedam bodova iz tri meča, Betis je nakon dva remija na startu doživeo prvi poraz.