Majorka penalima okrenula Kadiz za prekid crne serije

Primera 5. feb 202218:29 > 18:32 0 komentara
Majorka Cadiz and Mallorca Partido de LaLiga Santander entre el Cadiz y el Mallorca. En la imagen, Baba celebra su gol. LaLiga Santander match betw
Guliver image

Fudbaleri Majorke pobedili su na svom terenu ekipu Kadiza sa 2:1 u meču 23. kola španske Primere.

Povezane vesti

Ekipa trenera Luisa Garsije bila je u seriji od četiri uzastopna poraza u ligi i ova pobeda vraća im nadu u borbi za opstanak u elitnom rangu španskog fudbala.

Bio je to mali derbi začelja u borbi za goli život. Gosti iz Kadiza poveli su efektnim pogotkom Rubena Alkaraza u osmom minutu, ali su fudbaleri Majorke uspeli da preokrenu rezultat golovima iz jedanesteraca.

Najpre je Salva Sevilja izjednačio u 20. minutu, a pobedu domaćem timu doneo je Murići u 66. minutu.

Na klupi za rezervne igrače Majorke bio je srpski internacionalac Aleksandar Sedlar.

Kadiz je ostao ispod crte sa 18 bodova, dok Majorka sad ima pet bodova više.