Ni Falkao ne može protiv Reala

Primera 6. nov 202123:08 0 komentara
Karim Benzema
REUTERS/Susana Vera

U poslednjem meču subotnjeg programa 13. kola La Lige Real je u Madridu savladao Rajo Valjekano 2:1.

Kraljevski klub je u prvom poluvremenu odradio najveći deo posla. Postigao je dva gola u 14. minutu preko Tonija Krosa, a u 38. preko najboljeg strelca Karima Benzeme.

U drugom delu gosti su bili ravnopravniji, čak i opasniji, mada je i Real imao dobre prilike. Uspeo je Rajo da učini finiš utakmice zanimljivim, pošto je u 76. minutu sjajni Radamel Falkao postigao gol i prepolovio prednost Madriđana. Ipak, do kraja nisu uspeli da naprave potpuni preokret i na kraju je pobedu ipak odneo favorit.

Real je sada prvi sa 27 bodova, dva više od Sosijedada i tri od Sevilje, od koje ima i utakmicu više. Rajo Valjekano je šesti sa 20.