Nova majstorija Modrića, Real ubedljiv u Vigu

Primera 20. avg 202223:58 > 21. avg 2022 0:00 0 komentara
Real Madrid
REUTERS/Isabel Infantes

Fudbaleri Real Madrida upisali su i drugu pobedu u sezoni, ovoga puta u Vigu na gostovanju Selti gde su slavili rezultatom 4:1 (2:1).

U prva 23 minuta meča videli smo dva penala. Po jedan za oba tima. Prvi je u 14. minutu u vođstvo Reala pretvorio sigurni Karim Benzema, a u 23. je Ijago Aspas pogodio za izjednačenje.

Real je na odmor odneo gol prednosti zahvaljujući novoj majstoriji Luke Modrića koji je sa ivice kaznenog prostora poslao izuzetno preciznu loptu u mrežu domaćih.

U 56. minutu Modrić je asistirao Vinisijusu, a Vinisijus je bio asistent Federiku Valverdeu u 66. minutu.

Mogli su Madriđani i do petog gola, ali je Eden Azar promašio penal u 87. minutu, samo četiri minuta nakon što je ušao u igru.