Od 0:2 do boda: Rezervisti Sevilji doneli bod

Primera 22. jan 202220:42 0 komentara
Sevilja
Fran Santiago/Getty Images

Fudabaleri Sevilje i Selte odigrali su u subotu nerešeno u okviru 22. kola La Lige.

Duel je završen rezultatom 2:2, a Sevilja je na svom terenu u prvom poluvremenu primila dva gola prvi put od maja 2015. godine i duela protiv Reala u kome im je za prvoh 45 minuta dva gola dao Kristijano Ronaldo.

Selta je povela u 37. minuutu preko Ćervija, da bi samo tri minuta kasnije Ijago Aspas povisio je na 2:0.

Promene koje je na poluvremenu izvršio Đulen Lopetegi donele su Sevilji bod u ovom meču. Na teren su u početku drugog dela meča ušli Oliver Tores i Papu Gomez, a upravo su oni bili strelci za domaće.

Papu Gomez je prvo u 71. minutu smanjio na 2:1, da bi tri minuta kasnije Tores pogodio za izjednačenje.

Nemanja Gudelj u igru je ušao u 71. minutu, Ivan Rakitić igrao je prvo poluvreme. Marko Dmitrović i ovoga puta bio je na golu Sevilje.

Sevilja se sada primakla Realu na tri boda zaostatka, ali ima meč više od lidera.