Odlični Betis 10/12, Srbi nikako da mrdnu sa nule

Primera 26. sep 202123:16 0 komentara
Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images

Fudbaleri Betisa nastavili su sa dobrim izdanjima i u sedmom kolu Primere pobedili su Hetafe rezultatom 2:0.

Povezane vesti

Ekipa iz Sevilje je upisala treći trijumf u poslednja četiri mela, uz remi, i sa 12 bodova na šestoj poziciji izjednačila se sa Barselonom. Hetafe je i dalje jedini tim u prvenstvu koji još nije osvojio ni bod.

Oba gola za Betis postigao je Brazilac Vilijam Žoze, prvi u 14. minutu na asistenciju Nabila Fekira, a drugi u 55. minutu.

Srpski reprezentativac Nemanja Maksimović zamenjen je u 42. minutu, dok je Stefan Mitrović na poluvremenu ostao u svlačionici.

Tim sa stadiona Benito Viljamarin sledećeg vikenda gostuje Viljarealu, a Hetafe će do prvih bodova pokušati da dođe protiv odličnog Real Sosijedada.

Real Madrid je lider prvenstva Španije sa 17 bodova, Real Sosijedan ima 16, Sevilja i Atletiko Madrid po 14, Rajo Valjekano 13, Barselona i Betis po 12…