Getty Image

Rajo Valjekano i Osasuna upisali su u nedelju pobede u mečevima trećeg kola La Lige.

Rajo Valjekano je bio ubedljiv protiv Granade i slavio je rezultatom 4:0.

Četiri gola, četiri i strelca.

Već u trećem minutu mrežu je zatresao Garsija, a 20 minuta kasnije pogodio je za 2:0 Trejo. Nteko je dodao još jedan gol na konto Raja pre kraja prvog poluvremena, a konačan rezultat postavio je u 58. minutu Komesana.

Rajo je tako nakon dva poraza na startu upisao prvi trijumf, Granada je nakon dva vezana remija doživela poraz.

Osasuna je slavila na gostovanju Kadizu rezultatom 3:2 i to nakon velikog preokreta u nadoknadi vremena.

Dva puta je Frenandez dovodio Kadiz u prednost, prvo golom u 16. a zatim i u 66. minutu. U međuvremenu je za goste sa penala bio precizan Kike.

Tores je doneo Osasuni izjednačenje u prvom minutu nadoknde sa još jednog penala, da bi četiri minuta kasnije asistirao Garsiji za pobedonosni gol.

Osasuni je ovo, nakon dva remija, prva pobeda sezone. Kadiz ostaje na dva boda osvojena u prva dva kola.