Pobede Viljareala i Valensije – dva puta po 2:1

Primera 21. mar 202118:18 > 18:19 0 komentara
Angel Martinez/Getty Images

Fudbaleri Viljareala i Valensije ostvarili su pobede identičnim rezultatom 2:1 u mečevima 28. kola La Lige.

Žuta podmornica je na svom stadionu bila bolja od Kadiza, dok su Slepi miševi na Mestalji savladali Granadu.

Viljareal je definitivno izašao iz krize i posle serije loših rezultata ostvario je drugu uzastopnu pobedu. Strelci su bili Đerar Moreno u 5. minutu iz penala i Karlos Baka u 67, dok je počasni pogodak za Kadiz postigao Aleks u 69. minutu.

Srpski internacionalac Filip Malbašić u 86. minutu zaigrao je za gostujući tim, dok Ivan Šaponjić nije dobio šansu.

Viljareal je sedmi sa 40 bodova, a Kadiz 15. sa 29.

Valensija je do tri boda došla pogocima Danijela Vasa u 4. i Alehandra Blanka u 66. minutu. Strelac za Granadu bio je Roberto Soldado u 90. minutu.

Veznjak Valensije Uroš Račić odigrao je ceo meč.

Slepi miševi su 12. sa 33 boda, dok je Granada ostala na osmoj poziciji sa 36 bodova.