Realova nula za kraj, Zidanovom sinu puna mreža

Primera 20. maj 202222:58 > 23:00 1 komentar
Real Madrid's Karim Benzema, left, celebrates after scoring with his teammate Real Madrid's Luka Modric his side's first goal during the Spanish La Liga soccer match
AP Photo/Manu Fernandez

Fudbaleri Real Madrida remijem bez golova na "Santjago Bernabeu" protiv Betisa završili su sezonu u Primeri.

Povezane vesti

Kraljevski klub je odavno obezbedio 35. titulu, a 28. maja u Parizu očekuje ih finale Lige šampiona protiv Liverpula. Betis je peti sa 65 bodova.

U obostrano otvorenom meču viđeno je nekoliko šansi na obe strane, ali mreže su mirovale.

Napadač Madriđana Luka Jović je meč odgledao sa klupe za rezervne igrače.

Levante, koji je ranije izgubio elitni status, sezonu je završio pobedom u gostima protiv Rajo Valjekana 4:2.

Domaći su povelu u 18. minutu golom Garsije, ali su igrači Levantea do odlaska na odmor čak tri puta matirali Luku Zidana. Melero je bio strelac u 26. i 45+1 i Marti u 44. minutu.

Gvardiola je u 61. minutu iz jedanaesterca smanjio minus, ali je Koke četvrt časa kasnije postavio konačan rezultat.

Srpski internacionalac Nemanja Radoja je odigrao ceo meč za goste.

Rajo je 12. sa 42 boda, dok je Levante, koji se sa Alavesom seli u Segundu, pretposlednji sa 35.

Poslednji putnik u niži rang traži se između Kadiza, Majorke, Granade, Elćea i Hetafea.