Pripreme: Štulić za pobedu crno-belih u Antaliji

Fudbal 17. jan 202114:53 > 19:06 1 komentar
FK Partizan
FK Partizan

Fudbaleri beogradskog Partizana pobedili su u Antaliji na pripremnom meču poljski Zaglebje Lubin rezultatom 2:1, a pobednički pogodak u samom finišu meča postigao je 19-godišnji napadač Nikola Štulić.

Partizan je nastupio u sastavu: Stojković, S.Marković, Vujačić, Banjak, Brežančić, Šćekić, Suma, Pavlović, Jović, Holender, Bajbek.

Srpski tim je poveo u 30. minutu preko Filipa Holendera, ali je tačno deset minuta kasnije Mraz doneo izjednačenje Poljacima.

Ipak, „Parni valjak“ je u finišu uspeo da dođe do pobede – prvo je u finišu Takuma Asano propustio veliku priliku nakon kombinacije Bibrasa Natha i Lazara Markovića, ali je ubrzo posle toga, u 87. minutu, Marko vić asistirao Nikoli Štuliću za pogodak i slavlje Partizana.

Navijači crno-belih ne pamte po dobru Zaglebje Lubin jer je ta ekipa 2017. godine posle izvođenja jedanaesteraca eliminisala tim iz Humske iz Lige Evrope.