U18: Crna Gora bolja od Hrvatske u Medulinu

Reprezentacija 11. dec 201817:15 > 17:20
FSCG

Fudbalska reprezentacija Crne Gore, igrači do 18 godina, uspešno je startovala na veoma kvalitetnom turniru u Medulinu. Izabranici Milorada Pekovića pobedili su u prvom kolu Hrvatsku sa 3:1.

Početak utakmice nije najavljivao lep kraj po selekciju Crne Gore jer je Hrvatska već posle desetak minuta igre vodila sa 1:0. Brzo primljen gol nije poremetio mladiće iz Crne Gore koji su nastavili da igraju u skladu sa dogovorom, pa su do poluvremena vodili sa 2:1.

Kada je domaćin turnira krenuo na sve ili ništa, usledila je kazna u vidu trećeg kola Crne Gore za konačnih 3:1. Strelci za Crnu Goru su bili Vukčević, Osmanović i Gašević.

Na turniru u Medulinu, pored Hrvatske i Crne Gore, učestvuju Turska i Bosna i Hercegovina. U prvom meču, Turska je pobedila BiH sa 2:1.

Crna Gora u narednom kolu u četvrtak igra protiv Turske, dok će u subotu u poslednjem kolu odmeriti snage sa selekcijom Bosne i Hercegovine.