Debakl Orlića protiv Japana na Kanarskim ostrvima

Reprezentacija 6. feb 201920:18 > 20:29
fss.rs

U drugom meču turnira na Кanarskim ostrvima mlađa omladinska reprezentacija Srbije (U-18) poražena je od Japana sa 6:0.

Srbija je loše ušla u meč, jer je Japan za kratko vreme stvorio nekoliko prilika, a jednu je realizovao već u 7. minutu kada je Gočobija postigao autogol.

Do kraja prvog dela igre Japanci su postigli još dva gola i stekli ubedljivu prednost. Selektor Ivan Jević je napravio nekoliko izmena već u prvom poluvremenu nezadovoljan situacijom na terenu. I nastavak je doneo inicijativu azijske selekcije čiji su igrači bili raspoloženiji, delovali svežije, a rezultat svega je ubedljiva pobeda.

Poslednjeg dana turnira, 8. februara, Srbija se sastaje sa selekcijom Кanarskih ostrva. U prvom meču Srbija je izgubila od Španije sa 3:1.

Strelci:1:0 Gočobija (autogol) u 7, 2:0 Macumura (iz jedanaesterca) u 29,3:0 Fuđi u 35, 4:0 Macumura (iz jedanaesterca) u 70, 5:0 Oda u 78, 6:0 Sakuragava u 89. Stadion: Maspalomas. Sudija: Aleksis Кarlos Pulido Santana (Španija).

Japan: Itahaši, Niši, Jamasaki, Nakamura, Macumoto, Fuđi, Someno, Macuhaši, Ivamoto, Macumura.

Srbija: S.Ilić, Bošković (od 46. Stajić), Gočobija, Mitrović (od 46. Momčilović), Stojanović (od 46. Jočić), Dedijer (od 38. Stanojlović), Zogović (od 55.Velikić), Adžibaba, Nedeljković (od 22. Jovanović), Bjelović (od 38. Đermanović), Stoiljković (od 22. Belić).