U19: Polovičan učinak Crne Gore u Skoplju

Reprezentacija 6. jun 201914:46 > 14:48
Oliver Hardt/Bongarts/Getty Images

Omladinska reprezentacija Crne Gore, generacija U19, ostvarila je polovičan učinak na gostovnju Severnoj Makedoniji.

U prvom od dva kontrolna meča, Crna Gora je u Skoplju slavila sa 1:0, a dva dana kasnije, Severna Makedonija se revanširala i bila ubedljivija.

Na semaforu je pisalo 2:0. U prvom meču, pobedu izabranicima Milorada Pekovića koji su kontrolisali dešavanja na terenu od prvog do poslednjeg minuta doneo je Ivan Vukčević.

Crna Gora je imala još nekoliko sjajnih prilika koje nije uspela da materijalizuje. U revanšu, oba selektora su izvršile promene u sastavu tima, a bolje se snašla reprezentacija Severne Makedonije.

Golove za domaćina dvomeča koji je organzovan u sklopu priprema za kvalifikacije koje slede za Evropsko prvenstvo bili su Vlada Novevski i Ivan Nikolov.

Severna Makedonija je povela u završnici prvog poluvremena, a sve dileme oko pobednika rešila u zaostavnom vremenu.