Milutin Osmajić blista, a Bandirma sanja elitno društvo

FSCG

Crnogorski napadač Milutin Osmajić je blistao u pobedi Bandirme koja je bila ubedljiva na gostovanju Balikesirsporu u 34. kolu Prve lige Turske - 5:1.

Bivši fudbaler Sutjeske je postigao tri gola i to za samo 15 minuta. Odlične partije Milutina Osmajića sigurno raduju stručni štab reprezentacije Crne Gore, koju uskoro očekuju dueli sa Bosnom i Hercegovinom, Rumunijom i Finskom u B diviziji Lige nacija.

Milutin Osmajić je prvo u 44. minutu pogodio za 3:1, zatim u 46. za 4:1, a konačan rezultat je postovio u 59. minutu.

Milutin Osmajić
Printscreen

Podsećanja radi, Milutin Osmajić, koji je u januaru pozajmljen od strane Kadisa, u drugom delu šampionata Turske postigao je šest golova, pa Bandirma i dalje sanja plasman u elitno društvo.

Bandirma je treća na tabeli i igraće plej-of za elitno društvo, u koje su se direktno plasirali Ankaraguču i Umranijespor.