Radulović: Zadovoljan sam, napredak je evidentan

Miodrag Radulović

Selektor Crne Gore, Miodrag Radulović, bio je zadovoljan posle utakmice u Sarajevu i remija se selekcijom Bosne i Hercegovine – 0:0.

Povezano:

Zadovoljan sam prikazanom igrom. Bili smo oslabljeni jer u sastavu nije bilo više od deset igrača koji su standradni članovi državnog tima. Ono što smo hteli da vidimo, videli smo. Odigrali smo korektno, bili bliži vođstvu u većem delu meča, a samim tim i pobedi. Hvala svima u Bosni i Hercegovini na divnom dočeku, korektnoj utakmici, a selekciji Bosne i Hercegovine želim sve najbolje u nastavku kvalifkacija za Mundijal”, rekao je Miodrag Radulović, pa nastavio:

Zadovoljan sam jer napredujemo. Videli ste da smo poštovali raspored. Promenili smo sistem igre, a mladi su momci odgovorili na sve postavljene zahteve. Pribojavao sam da ne budemo kažnjeni za propuštene prilike, ali se to nije desilo. Nema nikakve dileme da je golman Bosne i Hercegovine, Šehić zaslužio eptitet najboljeg igrača utakmice. Sada se okrećemo duelu koji nas očekuje protiv selekcije Izraela”.

Utakmica između Crne Gore i Izraela na programu je 5. juna sa početkom u 20 časova i 45 minuta u Podgorici. Kvalifikacije za Mundijal se nastavljaju u septembru, a Crnu Goru očekuju gostovanja Turskoj i Holandiji, odnosno meč protiv Letonije na svom terenu.

Posle tri odigrane runde, Turska ima sedam, Holandija, Norveška, Crna Gora po šest, Letonija tri, a Gibraltar je bez bodova.