U18: Mlađi omladinci Srbije se revanširali Italijanima

Foto FSS U18 Srbija 1
Foto FSS

Nakon poraza u prvom meču sa Italijom (0:1), mlađa omladinska reprezentacija Srbije (U18) pobedila je u revanš meču istog rivala na njegovom terenu – 2:1 (1:1).

Srbija je dominirala i bila bolji rival tokom većeg dela meča na stadionu u Akvili.

Vodeći gol postigao je Stanković, fantastičnim udarcem iz prekida, ali pred sam odlazak na odmor, domaćin je uspeo da izjednači. Posle nekoliko minuta u nastavku, fenomenalni Milošević, najbolji strelac minulog kadetskog Prvenstva Evrope, matirao je Boriela i ispostavilo se kasnije da će to biti i konačan ishod meča.

STRELCI: 0:1 Stanković 39, 1:1 Bolzan 45+2, 1:2 Milošević 48. Stadion u Akvili.