Orlići izgubili od Bugarske

EURO 8. sep 202021:48 > 21:55
FSS

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije poražena je u Gornjem Milanovcu od Bugarske 2:1.

Nakon remija na gostovanju Letoniji, mlada reprezentacija Srbije poražena je u Gornjem Milanovcu od Bugarske 2:1 u meču osmog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo koje se 2021. godine igra u Mađarskoj i Sloveniji.

Što se Srbije tiče, prvo poluvreme obeležila je povreda Jovana Vlalukina umesto koga je Ilija Stolica u igru uveo Igora Maksimovića.

U samom finišu prvog poluvremena Bugari su poveli golom Iliana Ilianova Ilieva, a Marko Ilić matiran je drugi put na meču u 64. minutu nakon šuta Kalojana Krasteva.

Konačan rezultat postavio je u 86. minutu sa bele tačke Luka Ilić.

U trećem minutu nadoknade dodatno je sliku koju su Orlići ostavili u ovom meču pokvario Veljko Birmančević koji je dobio drugi žuti karton.

Srbija je još ranije izgubila šanse da se nađe na Evropskom prvenstvu, a u oktobru Orlići dočekuju Rumuniju (9. 10.), a zatim ide u goste Estoniji (13. 10.). Duel iz Estonije moći ćete da pratite na Sport Klubu.