Rumuni i Crnogorci bez golova u Ploeštiju

Print screen/SK

U duelu prvog kola Grupe 4 u Ligi C između Crne Gore i Rumunije nije bilo golova - 0:0.

Duel je igran u Ploeštiju na stadionu Petrolula pred gotovo praznim tribinama, a veliki peh za domaćina dogodio se u 31. minutu, kada je štoper Vlad Kirikeš morao da napusti igru zbog povrede.

Rumuni su bili bolji u većem delu meča, imali terensku inicijativu koju nisu uspeli da krunišu.

Na čitavoj utakmici nije viđena nijedna prava prilika za gol, a gosti su poslednjih desetak minuta igrali sa desetoricom, zbog isključenja Stefana Mugoše.

Podsetimo, u grupi sa Rumunijom i Crnom Gorom je i Srbija, koja je trijumfovala u Litvaniji sa 1:0.

Rumunija u narednom kolu gostuje upravo Srbiji, dok Crna Gora igra sa Litvanijom.